嗨, 大家好: 网站在新年后正式开通,欢迎大家加入我们,共同维护一个良好氛围的中国技术社区。 欢迎举报不良帖子,欢迎提供建议。
我们的QQ群:136102234,欢迎进群找答案,里边会有很多资深的大师们。 point overflow

Klukowskiej 52 na warszawskim Targówku. Lokale parterowe posiadają przestronne ogródki, a na wyższych kondygnacjach balkony. Na poziomie garażu podziemnego dostępne są miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Stacja PKP Zacisze-Wilno oraz linia autobusowa nr 170 zapewni Państwu szybki dojazd do stacji metra Warszawa - Wileńska, a stamtąd dalej do innych dzielnic Warszawy.

Inwestycja składa się z lokali 2-3 pokojowych o powierzchni od 37 do 59 m². Klukowskiej 52 w Warszawie w rozwijającej się, świetnie skomunikowanej części Targówka. Villa Neptun jest siódmą inwestycją mieszkaniową realizowaną w ramach grupy Spółek City Villa. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy, centrum handlowe oraz tereny rekreacyjne.

DOBRA LOKALIZACJA - 15MIN OD CENTRUM

Budynek zlokalizowany jest przy ul. Villa Neptun jest siódmą inwestycją mieszkaniową realizowaną w ramach grupy Spółek City Villa. Kameralny 3-piętrowy budynek z 31 lokalami mieszkalnymi powstaje przy ul.

Kameralny 3-piętrowy budynek z 31 lokalami mieszkalnymi powstaje przy ul. Każde mieszkanie zaprojektowano ze szczególną dbałością o funkcjonalność i wygodę mieszkańców. Na poziomie garażu podziemnego dostępne są miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Klukowskiej 52 na warszawskim Targówku.

Inwestycja składa się z lokali 2-3 pokojowych o powierzchni od 37 do 59 m². Stacja PKP Zacisze-Wilno oraz linia autobusowa nr 170 zapewni Państwu szybki dojazd do stacji metra Warszawa - Wileńska, a stamtąd dalej do innych dzielnic Warszawy.

Każde mieszkanie zaprojektowano ze szczególną dbałością o funkcjonalność i wygodę mieszkańców. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy, centrum handlowe oraz tereny rekreacyjne. W przypadku małżeństw liczy się wiek młodszej osoby. Dodatkowo w chwili składania wniosku o dofinansowanie starający się nie mogą być obecnie oraz nie mogli być w przeszłości właścicielami domu jednorodzinnego lub mieszkania.

Powyższy warunek dotyczy obojga małżonków, czyli zarówno małżonkowie wspólnie, jak i każde z nich jako osoba fizyczna nie mogli i nie mogą mieć innego mieszkania. Należy zwrócić uwagę na problem, gdy małżonkowie posiadają część mieszkania lub mieszkań.

Jeśli zaś każdy z małżonków posiada ½ udziału w dwóch różnych nieruchomościach, czyli ani jako małżeństwo, ani jako odrębne osoby nie posiadały i nie posiadają w całości żadnego mieszkania, to nie są wykluczone z programu „Mieszkanie dla młodych". Nie mogą uczestniczyć w programie osoby, którym przysługuje spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Atutem jest nowoczesny i kameralny charakter dzielnicy, doskonałe połączenie komunikacyjne ze ścisłym centrum miasta ale też świetny dostęp do terenów rekreacji, placów zabaw, przedszkoli i szkół. Lokale parterowe posiadają przestronne ogródki, a na wyższych kondygnacjach balkony. Autorem projektu jest architekt Damian Cyryl Kotwicki.

Czytelny wyraz znajduje także odzwierciedlenie w funkcjonalnym układzie, przemyślanych rozwiązaniach, czy doborze nowoczesnych technologii. BUDYNEK

Nowoczesny, prosty, odważny - tak krótko można określić charakter tego budynku.

W ofercie mieszkania 2-3 pokojowe o powierzchni 37-59m2 MIESZKANIA Z RZĄDOWĄ DOPŁATĄ MDM

Dofinansowanie objęte programem „Mieszkanie dla młodych" jest przeznaczone dla osób, które nie skończyły jeszcze 35 lat.

W ofercie mieszkania 2-3 pokojowe o powierzchni 37-60m2. DNI OTWARTE 23-24 stycznia 2016r. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają wygodne balkony, a mieszkania parterowe przestronne ogródki do wyłącznego korzystania. MIESZKANIA

Wybierz dla siebie jedno z komfortowych, słonecznych mieszkań. Wraz z mieszkaniami opcjonalnie dostępne są miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Przy zakupie dwóch miejsc postojowych cena 20 000 zł/szt. Wybierz dla siebie jedno z komfortowych, słonecznych mieszkań. Jednak można zrzec się spółdzielczego mieszkania, aby uzyskać dofinansowanie objęte programem.

Komórki lokatorskie o powierzchni 2,54 m2 w cenie 5 000 zł/szt lub o powierzchni ok. 4 m2 w cenie 8 000 zł/szt. Przykładowe aranżacje mieszkań

Kliknij w miniaturkę aby zobaczyć przykładowe aranżacje wybranych mieszkań:

Podwyższony standard budynku i mieszkań

Na podwyższonym komfort użytkowania budynku wpływa m.

Miejsca postojowe w garażu podziemnym w cenie 25 000 zł. Jeśli każdy z małżonków posiada ½ udziału w tym samym mieszkaniu lub domu jednorodzinnym, czyli jako małżeństwo posiadają całe mieszkanie, to wyklucza ich to z programu „Mieszkanie dla młodych". ZOBACZ CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Podane dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. jego wyposażenie, takie jak:

winda od poziomu garażu podziemnego
instalacja wideodomofonowa
rolety bezpieczne w mieszkaniach na parterze (opcja)
nowoczesne oświetlenie na zewnątrz i wewnątrz budynku

POSTĘP ROBÓT

Inwestycja prowadzona jest w sposób planowy i odpowiedzialny, a prace budowlane wykonywane są starannie, przez wykwalifikowanych pracowników.

Klukowska 52 (przy inwestycji) 03-892 Warszawa

Czynne: wtorek - piątek 10:00 - 18:00 sobota 10:00 - 15:00 INFOLINIA tel. Wiemy jak ważną decyzją jest zakup mieszkania, a procedury bankowe skomplikowane i czasochłonne. 781 705 705

Weź kredyt na swoje wymarzone mieszkanie.

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ LUB ODWIEDŹ NASZE BIURO SPRZEDAŻY! Korzystając z naszego doradztwa uzyskasz:

kredyt z prowizją od 0%
najlepszy wybór z oferty najlepszych banków
decyzja kredytowa już od 48h
specjalne oferty dla naszych klientów
bezpłatną pomoc w formalnościach

Aranżacje Wnętrz

W zakresie wykończenia mieszkań „pod klucz" współpracujemy z Pracownią Architektury Wnętrz Decoroom.

Decoroom działa na rynku od 6 lat, ma na swoim koncie ponad 800 realizacji i wciąż bardzo intensywnie się rozwija. Warto skorzystać z naszego doradztwa. Zespół tworzy 17 architektów o szerokim doświadczeniu zarówno w projektach indywidualnych, jak i w pracy przy dużych projektach mieszkaniowych.

Dlatego z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie prowadzimy własny dział kredytowy, który zapewni Ci odpowiednią pomoc. ZOBACZ KAMERA ON-LINE

Kamera on-line jest na każdej inwestycji w budowie. Główne atuty oferty wykończenia „pod klucz" firmy Decoroom to:

niższy koszt VATu - 8% zamiast 23%
najwyższej jakości materiały renomowanych producentów
gwarancja 24 miesiące
fachowa pomoc projektanta podczas aranżacji wnętrz
przygotowanie wizualizacji 3D łazienki w cenie pakietu
profesjonalny nadzór nad realizacją prac wykończeniowych
gwarantowany termin wykonania
przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy dzięki kompleksowym pakietom aranżacyjnym.

Specjaliści z Decoroom wyselekcjonowali i pogrupowali dostępne na rynku materiały wykończeniowe w trzy pakiety: biuro_neptun BIURO SPRZEDAŻY

ul. 10:00 - 16:00 Specjalna promocja dla klientów Dni Otwartych- WYKOŃCZENIE W CENIE MIESZKANIA !

Największą zaletą oferty firmy Decoroom jest jej kompleksowość, w jednym miejscu otrzymują Państwo szczegółowy projekt, wyselekcjonowane materiały najwyższej jakości, sprawdzone ekipy wykończeniowe oraz nadzór nad pracami w osobie koordynatora i oczywiście gwarancję jakości wykończenia.

Pracownia Decoroom uzyskała prestiżową nagrodę International Property Awards w kategorii Best Office Interior w Polsce. W ciągu ostatniego roku firma rozszerzyła działalność o Decoroom Kuchnie i Decoroom Office, a także otworzyła innowacyjne biuro o powierzchni ponad 300 m2 w samym centrum Warszawy, w którym można obejrzeć wszystkie oferowane materiały wykończeniowe i stworzyć tablice inspiracji do swojego mieszkania.

In case you adored this article along with you would want to obtain more information relating to osiedle Wilno Warszawa kindly go to our web-site.

asked 2016-02-24 10:22:28

JimMoney5770's gravatar image

JimMoney5770
11112
accept rate: 0%

Be the first one to answer this question!
toggle preview

Follow this question

By Email:

Once you sign in you will be able to subscribe for any updates here

By RSS:

Answers

Answers and Comments

Markdown Basics

  • *italic* or _italic_
  • **bold** or __bold__
  • link:[text](http://url.com/ "Title")
  • image?![alt text](/path/img.jpg "Title")
  • numbered list: 1. Foo 2. Bar
  • to add a line break simply add two spaces to where you would like the new line to be.
  • basic HTML tags are also supported

Tags:

×24
×11
×11

Asked: 2016-02-24 10:22:28

Seen: 352 times

Last updated: 2016-02-24 10:22:28